Medic Specialist – Gastroenterolog (Chateaudun)

#Ofertă Job

  • Pachet salarial motivant, în conformitate cu acordurile colective ale serviciului public;
  • Sistem de pensii profesionale, finanțat de angajator;
  • Un loc de muncă sigur, mediu de lucru plăcut, în cadrul unei echipe de profesioniști, cu posibilități reale de dezvoltare personală și profesională;
  • Cazare gratuită;
  • Cursuri de îmbunătățire a limbii franceze;
  • Consiliere pe tot parcursul procesului de recrutare până în momentul semnării contractului individual de muncă sau echivalentul acestuia.

#Locație

  • Chateaudun este o localitate din regiunea Eure-et-Loir din sud-vestul  Frantei, la 140 km de PARIS. Populația localității este de 14.000 de locuitori.

#Instituție

  • Centrul Spitalier Chateaudun are în jur de 200 de locuri disponibile pentru spitalizare.

#Tip Contract

  • Perioadă nedeterminată.

Informatii

Safe Jobs

Salariu

6.000-10.000 €

Safe Jobs

Categorie

Safe Jobs

Postat in data

13/07/2020

#Cerințe

  • Medic cu specializare în Gastroenterologie;
  • Experiența pe un post similar, reprezintă un avantaj;
  • Cunoasterea limbii franceze (minim A2 - nivel conversational);
  • Orientare către pacient, spirit de echipă și bune abilități de comunicare, empatie, profesionalism și integritate.

#Atribuții

  • Consultatii și acte invazive în cadrul blocului operator;
  • Urmărirea cotidiană a pacientilor spitalizati;
  • Examene endoscopice programate sau urgente.