Medic Specialist/Medicina Fizica si Recuperare

Se ofera:

  • Salariu brut anual: peste 100.000 euro;
  • Sistem de pensii profesionale finantate de angajator;
  • 25 de zile de concediu anual+18 recuperari (RTT);
  • Posibilitate de locuinta timp de 2 luni.

Informatii

Safe Jobs

Salariu

100.000 € anual

Safe Jobs

Categorie

Safe Jobs

Postat in data

14/10/2019

Cerinte/ Aptitudini:
  • Medic specialist, specializare medicina fizica si recuperare;
  • Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Spirit de echipa, de organizare si de raspundere;
  • Motivatie, abilitati de comunicare, atitudine pozitiva.

Responsabilitati:

  • Intocmirea informatizata a dosarelor pacientilor;
  • Intocmirea planului terapeutic;
  • Vizite, consultatii, toxina botulinica;
  • Supravegherea pacientilor pe toata durata spitalizarii;
  • O saptamana de garzi la domiciu o data la 6 saptamani;
  • Pregatirea documentelor pentru externare;
  • Informarea pacientului si a familiei.